Wij doen ons best om de info op deze website up to date te houden. Indien u toch onjuiste of achterhaalde info zou opmerken, gelieve ons te contacteren via duoplus@topuntgent.be en dan passen wij dit zo snel mogelijk aan

Over ons

 

 

De medewerkers van Inclusief en DUOplus zijn leerlingenbegeleiders en CLB medewerkers die heel sterk geloven in een duaal leertraject als mogelijkheid om de zin in (blijven) leren te stimuleren voor jongeren en om kansen te creëren voor alle jongeren op de arbeidsmarkt, ook zij die redelijke aanpassingen nodig hebben of daarmee gebaat zouden zijn.

Zij hebben de voorbije jaren in verschillende ESF projecten (InClusief en DUOplus) gewerkt aan

  • Het ontwikkelen van een groeigericht oriënteringsinstrument inzetbaar voor (oa.) duaal leren
  • Het opbouwen van expertise in en kennis over duale leertrajecten
  • De ondersteuning van leerlingen, leerkrachten, trajectbegeleiders en mentoren in de uitbouw van een duaal leertraject.
  • Het hands on ontwikkelen van handelingsgerichte formulieren die communicatie en afstemming in een duaal leertraject kunnen optimaliseren
  • Het uitbouwen van een netwerk aan relevante arbeidspartners
  • Coaching van mentoren op de werkvloer
  • Opbouw van een train de trainer programma in oplossingsgericht werken

 

Voor meer info over de mogelijke ondersteuning kan u ons contacteren via

Holstraat 95

9000 GENT

duoplus@topuntgent.be

09 277 83 00

 

Foto: TechniekBeeldbank.nu

Of rechtstreeks via één van de coaches :

 

Tonnard Tineke

tineke.tonnard@topuntgent.be

0493 82 84 66

Coppens Jutta

jutta.coppens@topuntgent.be

0490 64 25 67

Morjean Hilde

hilde.morjean@topuntgent.be

0492 22 43 53

 

Medewerkers in de projecten Duoplus en InClusieF voorgaande jaren

- Anna Claeys (anna.claeys@topuntgent.be)

- Sofie Pattyn (sofie.pattyn@vclbgroeninge.be)

- Eline Bohi  (eline.bohi@vclbwaasendender.be)

- Janne Lassuyt  (janne.lassuyt@vclbgent.be)

De rapportages van de voorgaande projecten kan u hier raadplegen :

project InClusieF

schooljaar 2015-2017

project DUOplus ism Agoria

schooljaar 2017-2018

project DUOplus ism SFTL

schooljaar 2018-2019